Yazarlarımız

Tamer Arıcan

ÖZGEÇMİŞ
Matematik Lisans Eğitimi, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek lisans. Siirt’te başlayıp, İstanbul ve sonrası Tekirdağ hem de Malkara’da öğretmenlik. Asıl olan ise üniversiteden beri karaladığım şeyleri yırtık pırtık biriktirip yoğunlaşmamla gerçekleşti yazmayı bilmem. En yoğun okuma- yazma dönemlerim ise Siirt’ te gerçekleşti, her sabah akşam Kurtalan minibüsü taburesi okuma salonum, saatlerim. Sonraları evde karalamalar,  bazen özel kalemlerle yazdım, bazen telefon mürekkebi bulaştı elime elim ter içinde. İstanbul ve sonrasında yazdıklarımı Defterler ve Kitap 1-2-3 te biriktirdim, her birine ayrı isimler verdim –gizli-  Minik Hecelerin adlı internet sitesinin 1 döneminde yazdım. Halen Minik Hecelerde, sitenin 2 döneminde yazmaya devam ediyorum. Edebiyat Yuvası ikinci karakterim, yazma alanım.
Dünyaya başkaldırım devrik cümleli yazılarım;  isyanıp bağıra çağıra noktalama işareti isimli sembolleri kaotik kullanışım. Kendi dilimi yaratana dek.
Deli gibi tutkuyla tutuklanma pahasına her nefes alışı yazmalarım, nefes alışlarım. Yazamama halimle başlayacak ilk hastalıklarım ve bu acı kronikleşip sonum olacak  “galiba” yazamayacağım bir daha…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Göz Atın

Close
Close