Yazarlarımız

Hülya Karakuş

Hülya Karakuş

ÖZGEÇMİŞ
8 Kasım 1980’de Gümüşhane’nin Şiran İlçesi- Balıkhisar Köyü’nde doğdu. Nerede bir iş bulsa orada çalışan bir toprak işçisi olan babası, emeğiyle dört çocuğunun dördünü de üniversitede okutmuş ve hepsi de kendine bir iş bulmuş ve çalışmaktadırlar.
7 yaşındayken ailesiyle birlikte İzmir’in Dikili İlçesi’ne geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi Dikili’de tamamladı.  (1999-2000).
2006 yılında da Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimini bitirdi. Mezuniyetten sonra Özel İzmir Hastanesi Muhasebe bölümünde çalışmaya başladı.
Ancak 2 Mayıs 2010’da evlendi ve eşinin İngiltere’de çalışması nedeniyle 3 Ekim 2011’den itibaren Londra’ da yaşamını sürdürmektedir.
Okumak en büyük tutkusudur. Londra’da kitap alıp verdiği Kütüphane tarafından en çok kitap okuyanlar listesinde yer alarak plaketle ödüllendirilmiştir.
Geçen yıl bir okulda gönüllü öğretmenlik yapan yazarımız Hülya Karakuş, İngilizceyi anayurdunda öğrenebilmek amacıyla girdiği sınavı kazanarak bu yıl  “Dil Okulu”nda yeniden öğrenciliğe başlamıştır. 
Bundan sonra da Londra’dan göndereceği yazılarını yayımlamayı sürdüreceğimizi okurlarımızın bilgilerine sunarız.İlgili Aramalar: Hülya Karakuş, Hülya Karakuş kimdir, Hülya Karakuş Londra, Hülya Karakuş özgeçmiş, Hülya Karakuş edebiyat yuvası, Hülya Karakuş yazıları, Hülya Karakuş tüm yazıları, Hülya Karakuş yazar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close