Ders Videoları TIKLA
Kitap Cevapları TIKLA
Açık Lis-e

Edirne İpsala Şehit Er Mustafa Aydın Ç.P. Lisesi

İpsala Edirne’nin şirin, küçük, kendisine yeten ender ilçelerinden biridir. Burada yaşayan insanların çoğu çeltikle uğraşır, pirinçleri dünyada tanınan bilinen tattadır. İpsala Türkiye’nin Yunanistan sınırındaki son toprak parçasıdır ve iki ülke arasında Meriç Nehri sınırdır. Akşamları gün batımının en güzel göründüğü yerlerden biridir.
İşte bu şirin ilçede varolan okulumuz 2000 yılında Çok Programlı Liseye dönüşmüş; Endüstri Meslek, Kız Meslek ve Düz Liseyi bünyesinde barındırır olmuştur. Şuan düz liselerin anadolu lisesine dönüşmesinden dolayı okulumuzda sadece meslek liselerinin bölümleri bulunmaktadır.
Okulumuzun kapasitesi 200 öğrenci civarındadır; öğretmenlerimiz mesleğini seven, bu işe gönül vermiş, alanında gerekli bilgi ve donanıma sahip, yardımsever insanlardır. Öğrencilerimizin performansını daha iyiye nasıl ulaştırabiliriz düşüncesiyle öğrencileri için çalışmaktadırlar. Okulumuzda 2 bilgisayar atölyesi, 1 elektronik atölyesi, 1 tesisat ve iklimlendirme atölyesi ve 1 giyim üretim atölyesi bulunmaktadır.
Biz de sizlere buradan öğrencilerimizin, okulumuzun yaptığı çalışmalarla elimizden geldiğince ulaşmaya çalışacağız. Umarız mutluluklarımız paylaştıkça çoğalır ve birlikte büyük bir YUVA kurmuş oluruz… 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ>>>

EDİRNE LİSELER ARASI KIZ FUTSAL MÜSABAKALARI>>>

İlgili Aramalar: Açık Lise,
Açık Lis-e, Edirne İpsala Şehit Er Mustafa Aydın Ç.P. Lisesi, İpsala Şehit Er Mustafa Aydın Ç.P. Lisesi, İpsala Şehit Er Mustafa Aydın Ç.P. Lisesi üretimleri, İpsala Şehit Er Mustafa Aydın Ç.P. Lisesi projeleri, İpsala Şehit Er Mustafa Aydın Ç.P. Lisesi hakkında bilgi, Baise Kamar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close